Oferta dla biznesu

Szukasz Internetu, który pozwoli Ci w pełni korzystać z zasobów sieci w Twojej firmie? Poznaj ofertę BanaszInternet przygotowaną specjalnie dla Twojej firmy i korzystaj z szybkiego Internetu! Internet dla Twojego pc, laptopa, netbooka lub tabletu! 

Pamiętaj, że nie musisz mieć telefonu stacjonarnego czy telewizji, żeby korzystać z naszych usług. 

W celu zapoznania się z ofertą prosimy zadzwonić pod numer 801 500 802 lub 46 892 15 12

Usługi realizowane pomiędzy dowolnymi miejscowościami: 

Dzierżawa włókien światłowodowych - usługa polega na dzierżawie włókien światłowodowych, pomiędzy wskazanymi lokalizacjami w sieci światłowodowej BanaszInternet. W ramach usługi wykonywane jest przyłącze do wskazanych przez Klienta lokalizacji. Łącze zakończone jest na przełącznicy światłowodowej, wyposażonej w dowolny standard styków światłowodowych. Transmisja danych - usługa realizowana w sieci BanaszInternet. Pozwala na zestawianie łącz punkt-punkt, punkt - wielopunktowy o przepustości od 1 Mb/s do 1Gb/s. 


Internet dla biznesu

Nasza oferta dotycząca stałych łączy symetrycznych kierowana jest do wszystkich pragnących uzyskać szybki i niezawodny dostęp do Internetu. Zakres usług naszej firmy obejmuje przede wszystkim tworzenie rozległych sieci LAN i WAN z dostępem do Internetu w oparciu o nowoczesne technologie. Nasza oferta jest kompleksowa pod względem instalacji, dostarczenia niezbędnego sprzętu, konfiguracji, uruchomienia rozwiązań i ich serwisowania. Oferujemy dostęp do Internetu z prędkością nawet do 100 Mb/s, który jest znacznie szybszy od rozwiązań proponowanych przez innych operatorów. 


Nasze atuty to: 

- łącza symetryczne (taka sama prędkość ściągania jak i wysyłania danych)
- połączenie z Internetem niezależne od linii telefonicznej
- stały i nielimitowany dostęp do Internetu przez 24 godz. na dobę, bez żadnych ograniczeń oraz bez limitów w ilości przesyłanych danych
- możliwość podłączenia wielu komputerów
- sieci LAN/WAN o przepustowościach 10 Gigabit Ethernet
- duża prędkość połączenia i niezawodność transmisji
- specjaliści czuwający nad poprawnym działaniem sieci tak, aby klient był w pełni zadowolony
- zapewniamy stały monitoring naszych sieci i szybki serwis
- najwyższa jakość przy niskich kosztach i fachowa pomoc

 

internet biznesowy